Drzwi wewnętrzne

dre   ronkowski    porta    stolwax


Drzwi SOLID a także ENTER to drzwi wejściowe wewnętrzne produkowane przez firmę DRE. Są to drzwi wykonane z płyty MDF dodatkowo wzmocnionej dwoma stalowymi płaskownikami. Skrzydła te mają podwyższoną izolacyjność akustyczną (Rw=27dB). Do wyboru jest 20 wzorów w różnorodnej kolorystyce.


Drzwi zewnętrzne firmy Ronkowski wykonane są w 100% z wyselekcjonowanego drewna klejonego warstwowo. Najczęściej drzwi wykonane są z drewna sosnowego, ale może to także być wiele innych gatunków, takich jak: olcha czarna, buk, dąb, meranti, czereśnia, dąb czarny, orzech, sapelle. W ofercie znajdują się drzwi drewniane jednoskrzydłowe, dwuskrzydłowe, pełne, przeszklone, z doświetlami bocznymi i górnymi.


Od ponad 40 lat firma Stolbud Włoszczowa z pasją i oddanie tworzy drzwi a także okna, łącząc zdobywaną przez lata bezcenną wiedzę i doświadczenie pracowników z nowoczesną technologią. Wymarzony dom „ubieramy” w najpiękniejsze detale. Firmie Stolbud zależy na tym, żeby był nie tylko funkcjonalny i wygodny, ale także wrządzony ze smakiem i w dobrym stylu.


Wysokie walory estetyczne drzwi Porta – są efektem wysokiej jakości produkcji drzwi, ciekawego wzornictwa oraz specjalnej technologii okleinowania brzegów, a uszczelka ościeżnicy podnosi ich funkcjonalność poprzez gwarancję cichej pracy i szczelności. Wraz z dynamicznym rozwojem, firma poszerzyła asortyment produkowanych przez siebie wyrobów o drzwi wejściowe płaskie, lakierowane i laminowane, odpowiadające współczesnym wymogom architektonicznym dla budynków mieszkalnych i użyteczności publicznej.


POL-SKONE z myślą o zawsze modnych i stylowych aranżacjach inspiruje nowe trendy tworząc bogatą ofertę drzwi zewnętrznych. Dostępny jest szeroki wybór wzorów, począwszy od klasycznych, poprzez uniwersalne aż po nowoczesne. Wielość możliwości wykończenia elementami ozdobnymi lub uzupełniającymi, takimi jak eleganckie przeszklenia, wysokiej jakości okucia, powierzchnie z naturalnego forniru bądź z różnorodnej palety dekoracyjnych oklein pozwolą skomponować drzwi odpowiadające Twoim indywidualnym oczekiwaniom.


Firma Stolwax powstała w 1989 z małego zakładu o tradycji stolarskiej. Poprzez dynamiczny rozwój oparty na budowaniu jakości wyrobu przy stosowaniu najnowszych technologii, Stolwax znalazł się w gronie najlepszych producentów drzwi. Sukces firmy polega na właściwym połączeniu naturalnych cech drewna z nowoczesnymi technologiami produkcji.


© Copyright by 2015 abo dobre wnętrza