Farby Olsztyn

 

Po zakupie własnego mieszkania, przychodzi jeden z najmilszych momentów – jego urządzenie. Firma ABO wychodzi na przeciw oczekiwaniom Państwa i przygotowała szeroką ofertę farb do wyboru, od jasnych po ciemne kolory w różnych klasach odporności na ścieranie czy zmywanie. Posiadamy farby takich producentów jak Ralston, Dekoral, Dulux czy Śnieżka. Jeżeli Państwo nie znajdziecie oczekiwanego koloru, nie ma się czym przejmować, nasi pracownicy doradzą taki kolor i taki produkt jaki będzie potrzebny. Jeżeli macie Państwo jakieś pytania, zapraszamy do naszego salonu na ulicy Artyleryjska 3w w Olsztynie. Dodatkowo w naszym salonie oprócz farby Olsztyn znajdziecie Państwo najlepsze ceny podłóg oraz drzwi w naszym regionie.


Ralston

Ralston

Wysokiej jakości farby i doświadczony producent oferujący produkty w atrakcyjnej cenie to dzisiaj podstawa. Ralston jako doświadczona firma zajmuje się kompleksową produkcją, dystrybucją i sprzedażą farb, które zawsze staną na wysokości zadania. Decydując się na współpracę stawiacie Państwo na niezależną firmę rodzinną, której zaufało już wielu klientów, którzy po dziś dzień cieszą się z pięknie umalowanych solidnymi farbami pomieszczeń.

Ralston otrzymał wiele nagród w branży produkcji farb – za nimi jest już ponad 100 lat fascynującej przygody z tym jakże produktem, pełnym ulepszeń, innowacji i zawsze tego co najważniejsze – dbałości o satysfakcję klienta. Sekretem powodzenia jest między innymi to, że nie boja się sięgać po nowoczesne rozwiązania – ich farby powstają w oparciu o połączenie tradycyjnego rzemiosła z nowinkami technologicznymi. Ta fuzja zalet to sprawdzony przepis na wysokiej jakości farby, a przede wszystkim – zadowolenie z efektów widoczne u klientów.

pobierz katalog

Produkty Ralston

 

 

 

 


© Copyright by 2015 ABO Dobre Wnętrza farby Olsztyn

ABO Dobre Wnętrza, tel. 89 535 04 03, ul. Artyleryjska 3w, 10-165 Olsztyn