Porady i wskazówki

Jako światowy lider obecny na rynku od 1853 roku, zdobyliśmy doświadczenie oraz wiedzę, a teraz mamy przyjemność podzielić się z Wami naszymi poradami i wskazówkami.
Doświadczeni klienci kupują kominki Jøtul, bo wiedzą, że nic nie jest pozostawione przypadkowi. Mają też pewność, że produkty Jøtul są źródłem ciepła i komfortu na całe życie.

ZOBACZ JAK ROZPALIĆ, WYCZYŚCIĆ I KONSERWOWAĆ KOMINEK

WEJDŹ DO PORADNIKA

Jotul

JOTUL

Szukacie Państwo firmy, która zaprezentuje szeroką ofertę z branży produkcji / sprzedaży kominków? Oczekujecie profesjonalizmu oraz atrakcyjnych cen? Produkty marki Jotul spotkały się już z wielkim entuzjazmem wśród dotychczasowych Klientów, którzy po dziś dzień cieszą się ich wygodnym użytkowaniem. Oferowane przez nich kominki nie są wyłącznie przepiękną ozdobą wnętrza, ich najważniejszą cechą jest solidne i praktyczne wykonanie.

Oprócz kominków zawniamy wszystkim Klientom wysokiej jakości wkłady kominkowe, dzięki którym korzystanie z ciepła w ten sposób stanie się jeszcze bardziej bezpieczne. Norweskie rzemiosło obróbki żeliwa w połączeniu z funkcjonalnym i nowoczesnym designem zawsze się sprawdza.

wkłady kominkowe, kominki Jotul
wkłady kominkowe, kominki Jotul #2
wkłady kominkowe, kominki Jotul #3
wkłady kominkowe, kominki Jotul #4

Scan

SCAN

Profesjonalizm i pasja to dwa słowa, które najlepiej oddają producenta kominków Scan oraz oferowane przez nich produkty. Prezentują kominki niczym z marzeń – czyli nie tylko pięknie komponujące się z wnętrzem, w którym się znajdą, ale naprawdę solidne wykonanie. Taka jakość sprawia, że zamawiane produkty są zawsze inwestycją długoterminową. Bardzo wygodne w użytkowaniu i przyjemne dla oka sprawiają, że do grona zadowolonych Klientów każdego dnia dołączają nowe osoby.

Wkłady kominkowe, jakie mają w swojej ofercie również odpowiadają na wysokie wymagania odbiorców. Przy tym wszystkim jednak nie zapomnieli jak ważne jest to, by zachować odpowiedni (korzystny) stosunek jakości do ceny.

kominki oraz wkłady kominkowe marki Scan
kominki oraz wkłady kominkowe marki Scan #2
kominki oraz wkłady kominkowe marki Scan #3
kominki oraz wkłady kominkowe marki Scan #4

Atra

ATRA

Szukacie Państwo sposobu na ocieplenie długich zimowych wieczorów? Wysokiej jakości kominki jakie oferuje producent ATRA mogą spełnić Wasze oczekiwania – są piękne, stalowe, duże. Efekt? Nie tylko przyjemne ciepło, ale też naprawdę piękny widok na ogień, którym zachwycą się wszyscy domownicy i goście! Kominki oraz wkłady kominkowe jakich są producentem to najlepsze połączenie nowoczesnego wzornictwa z rozwiązaniami konstrukcyjnymi pełnymi innowacji. Takie rozwiązanie połączone z naprawdę korzystną ceną, zawsze się sprawdzą. Ich modele to także w większej części te wyposażone w drzwi z systemem gilotynowym, co jeszcze bardziej podwyższa jakość oferowanych wkładów, jak też wpływa na ich komfort użytkowania.

© Copyright by 2015 abo dobre wnętrza – kominki Olsztyn

ABO Dobre Wnętrza, tel. 89 535 04 03, ul. Artyleryjska 3w, 10-165 Olsztyn