Firmę ABO tworzą dwie płaszczyzny, Zakład Produkcyjno-Handlowy oraz dział budowlany, czyli sklep ABO Dobre Wnętrza. Cała firma zatrudnia ok. 25 osób. Jest to wyspecjalizowany personel, dzięki czemu nasi klienci obsługiwani są w sposób profesjonalny. Jakość to nasze drugie imię.

SPECJALIZACJA
Specjalizujemy się w dystrybucji materiałów wykończenia wnętrz. Prowadzimy sprzedaż paneli, podłóg drewnianych oraz drzwi. W celu polepszenia naszych usług zajmujemy się również dystrybucja wszelkiego rodzaju sztukaterii, farb, tapet, fototapet oraz wielu innych elementów wykończeniowych. Naszą ofertę stanowią wyroby najlepszych maret, tj. Krono, Barlinek, Balterio, Ronkowski, POL-Skone, DRE, Porta, Ralston,Kaczkan, Dunes i wiele innych. Pomysły i  inspiracje rozdajemy za darmo.
 
MAGAZYN
Kluczową sprawą jest składowanie szerokiej gammy asortymentu. Klientów obsługujemy z magazynu w Gronowie, który ma łączną powierzchnię 5,5 tys m². W obiekcie tym przechowywany jest asortyment zarówno Sklepu jak i Zakładu Produkcyjno Handlowego. Wykorzystujemy do tego celu różnego rodzaju regały przystosowane do składowania drzwi i podłóg, a takze płyt, blatów i wielu innych akcesoriów.
 
ZAKRES DZIAŁANIA
Oprócz sprzedaży detalicznej prowadzimy także sprzedaż hurtową. Kompleksowo obsługujemy klientów indywidualnych a także firmy z województwa warmińsko-mazurskiego oraz pomorskiego. Nasze działanie nie opierają się jedynie na sprzedaży towarów, oferujemy także ich montaż przez wyspecjalizowanych monterów.

© Copyright by 2015 abo dobre wnętrza