Nowy Escape Room Olsztyn – Profesor Escape

Escape Room Olsztyn

Escape roomy to gry przygodowe przeniesione ze świata wirtualnego (gier typu click and point) do świata realnego. To rozrywka dla całej rodziny, w której gracze rozwiązują serię łamigłówek i zagadek, korzystając z wskazówek, podpowiedzi i strategii, aby ukończyć wyznaczone cele. Celem zazwyczaj jest ucieczka z tematycznie zaaranżowanego pokoju w określonym czasie. Olsztyńska starówka, pełna urokliwych zabytków, stanowi doskonałe tło dla tego typu atrakcji. Na starówce Olsztyna można znaleźć dwie firmy oferujące pokoje zagadek, co oznacza, że mieszkańcy i turyści mają wybór między różnymi tematami i poziomami trudności. Każde z tych miejsc oferuje pokoje zagadek w Olsztynie, które mogą obejmować tajemnicze historie związane z lokalną kulturą lub odwoływać się do ogólnie znanych tematów, dostarczając fascynującej i angażującej przygody z przyjaciółmi w każdym wieku.

Profesor Escape Room Olsztyn

Profesor Escape Room Olsztyn to najnowszy pokój zagadek na Olsztyńskiej mapie. Doskonała rozrywka Olsztyn zlokalizowany w samym centrum starego miasta, w sam raz na wieczory panieńskie, wieczory kawalerskie czy imprezy firmowe. W swojej ofercie rezerwacji pokoju zagadek posiadamy cztery oryginalne escape room do wyboru.

Napad Na Bank z Profesorem – jest to najłatwiejszy i zarazem największy escape room w naszym lokalu. Wybierany jest przez  wiele wieczorów panieńskich oraz rodzin i przyjaciół. Gra toczy się o najwyższą stawkę. Grupa włamywaczy na czele z mózgiem napadu “Profesorem” musi obrabować nowoczesny Bank narodowy i ukraść z niego złotą maskę zanim zgarnie ich Policja!

Kolumbijski Pościg – łamigłówki w tym escape room są typowo detektywistyczne. Zostajecie oddziałem specjalnym jednostki do spraw zwalczania przestępczości narkotykowej i lecicie do Kolumbii!

Opuszczony szpital – najtrudniejszy pokój w Olsztynie, w trakcie gry wcielacie się w eksploratorów opuszczonego szpitala na kortowie. Jest to doskonały sposób aby przybliżyć Państwu prawdziwą historię tego miejsca

Aktualnie w roku 2024 Profesor Escape Room Olsztyn planuje również premierę nowego, magicznego pokoju zagadek o nazwie “Leśna Chata Wiedźmy”

escape room olsztyn

Najlepszy Escape Room Olsztyn

Pomimo iż Profesor Escape Room to dość świeża marka na Olsztyńskim rynku rozrywki, możemy poszczycić się nienagannymi opiniami. Nasze ostatnie opinie to 5/5! Średnia opinii google z ponad 350opinii to 5/5, co czyni Profesor Escape Room najlepiej ocenianym escape room na Warmii i Mazurach(województwie Warmińsko Mazurskim wg. google)

Jak zarezerwować escape room olsztyn

Rezerwacja escape roomu jest dziecinnie prosta. Wszystkie pokoje zagadek Olsztyn posiadają internetowy kalendarz. Wystarczy odnaleźć interesujący cię escape room w Olsztynie, sprawdzić godziny otwarcia, wybrać scenariusz oraz dogodny termin, po rezerwacji internetowej dostaniesz mail w którym znajdziesz potwierdzenie rezerwacji. Rezerwacji można również dokonać telefonicznie, nasza miła obsługa z chęcią pomoże dobrać odpowiedni dla Państwa poziom trudności oraz przed rozpoczęciem gry poinformuje o zasadach gry.

Ile kosztuje escape room Olsztyn?

Zastanawiasz się ile kosztuje zabawa. Każda firma escape room cennik cena zależy od wielkości scenariusza, jego nowoczesności czy ilości czasu. W Olsztynie koszt jednej godzinnej gry do 5 osób to ok 180zł

Jak się ubrać do escape room?

Escape room to przedewszystkim rozrywka. Gra typu escape room opiera się głównie na łamigłówkach, lecz coraz częściej można w nich spotkać również zagadki zręcznościowe i ciasne przejścia. Dlatego zalecamy aby każdy kto wybierze tego typu atrakcje ubrał się w to w czym czuje się komfortowo i wygodnie. Nie musi to być strój typowo sportowy, lecz jeśli taki lubicie to czemu nie!

Author: aboolsztyn.pl