Dla kogo polecamy pożyczki długoterminowe bez zaświadczeń?
Tego typu zobowiązania posiadają jedną, cenną cechę. Firmy pożyczkowe nie analizują szczegółowo zdolności kredytowej przyszłego klienta. Dlatego, pożyczka długoterminowa bez zaświadczeń to produkt skierowany do szerokiego grona odbiorców.
Po spełnieniu określonych wymogów o tego typu pożyczki mogą ubiegać się zarówno: student, emeryt, rencista, osoba bezrobotna – a nawet dłużnik z zajęciem komorniczym!
Oczywiście, na rynku pożyczkowym odnajdziesz firmy, które szczegółowo analizują historię kredytową konsumentów i zaglądają przy okazji do biur informacji gospodarczej. Znajdą się i tacy pożyczkodawcy, którzy udostępnią pożyczkę długoterminową, ale tylko za poręczeniem osoby trzeciej. Są też firmy, którym negatywna ocena w BIK i KRD kompletnie nie przeszkadza.
Dlatego, choć pożyczka długoterminowa różni się znacząco od typowej chwilówki, to kryteria jej przyznawania są bardzo podobne. Aby otrzymać dodatkową gotówkę, musisz posiadać:
- aktualny dowód osobisty,
- konto osobiste w banku,
- polski numer telefonu oraz e-mail,
- obywatelstwo polskie i stałe zamieszkanie na terenie kraju,
- regularne dochody, które mogą pochodzić z różnych źródeł.
Jak wygląda procedura przyznania pożyczki długoterminowe dla zadłużonych?
Równie prosto, szybko i wygodnie, jak ma to miejsce w przypadku chwilówek. Wnioskujesz o pieniądze przez Internet, które trafiają na Twoje konto nawet w ciągu 15 minut od pozytywnego rozpatrzenia wniosku przez firmę pożyczkową.
Spójrzmy, jak wnioskowanie o pożyczkę z długim terminem spłaty wygląda w praktyce.
Sześć kroków do uzyskania dodatkowej gotówki:
1. Skorzystaj z naszej porównywarki i wybierz najlepszą dla siebie ofertę. Kwotę, jak i okres spłaty dopasuj do swoich możliwości finansowych. Nigdy nie pożyczaj na zapas!
2. Przejdź na stronę wybranego pożyczkodawcy i otwórz wniosek o udzielenie pożyczki. Przygotuj także dowód osobisty.
3. Uzupełnij wniosek pożyczkowy o: imię i nazwisko, adres zamieszkania i zameldowania, PESEL, numer konta bankowego, numer telefonu, a także inne dane, jakie wymaga od Ciebie pożyczkodawca. Samo wypełnienie dokumentu nie powinno zająć Ci więcej niż kilkanaście minut.
4. Wykonaj przelew weryfikacyjny, który jest jednocześnie potwierdzeniem Twojej tożsamości. W zależności od firmy możesz skorzystać także ze znacznie szybszej usługi, typu: Kontomatik lub Instantor.
5. Poczekaj kilka minut na rozpatrzenie wniosku przez firmę pożyczkową. Niektóre z nich dokonują tego automatycznie, zaś inne potrzebują na to kilkunastu minut.
6. Przeznacz pieniądze z pożyczki na dowolny cel i pamiętaj o terminowej spłacie długu.
Wiele z tych rzeczy możesz wykonać online, bez wychodzenia z domu lub sprzed swojego komputera.
Najnowsze komentarze