Polskie okleiny, forniry – prosto z Poznania

Nasze usługi kompleksowo zorientowane na potrzeby klientów

Jesteśmy firmą z wieloletnią tradycją, nastawioną na realizowanie potrzeb naszych odbiorców-klientów indywidualnych, jak i firmowych (producentów stolarki drzwiowej).
Nasze produkty, okleiny: Fornir Poznań to przede wszystkim okleiny meblowe dla konkretnych rodzajów zastosowań. W prawidłowym rozpoznawaniu potrzeb naszych kontrahentów pomaga nam nieustannie, zdobyte wieloletnie doświadczenie w handlu okleinami. Oferujemy szeroką gamę oklein modyfikowanych oraz naturalnych krajowych i egzotycznych.

Oferta produkcyjna oklein- fornirów

Fornir Poznań to firma, w której produkowane są okleiny najwyższej jakości. Nasze przedsiębiorstwo słynie z wykorzystywania- podczas produkcji najnowszej technologii, zarówno ekonomicznej, jak i ekologicznej produkcji.
W połączeniu, na podstawie wiedzę produkcyjną razem z nowymi technikami oraz oprogramowaniem, a także nowymi, nie dawno uruchomionymi- liniami produkcyjnymi. Osiągamy naprawdę wielkie możliwości, na tle konkurencji.
Nasza oferta dotyczy m. in. oklein wytwarzanych z: amerykańskich i egzotycznych rodzajów drewna.
Z kolei polskim odbiorców dostarczam zazwyczaj/ najczęściej forniry z dębu, buka, czereśni, klonu, brzozy, jesionu, gruszy, sapeli, orzecha, sosny.
Również do stałych klientów naszej firmy należy, przede wszystkim wiele fabryk mebli oraz drzwi, także producenci formatek (drewnianych) i płyt okleinowanych.

Uwaga!!!:

Posiadamy wszelkie niezbędne firmowe certyfikaty produkcyjne, równocześnie będące potwierdzeniem naszych możliwości produkcyjnych, jak i poszczególnych naszych pracowników.

 

Author: aboolsztyn.pl